Niedziela – 21.06.2026
Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanymw przygotowanie odpustu parafialnego, zarówno w przebieg liturgii, jak i przygotowanie kościoła, otoczenia wokół świątyni; dziękuję wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich za przygotowanie poczęstunku, jednostkom OSP za przybycie ze sztandarami; dziękuję osobom które chcąc zachować anonimowość, wsparły przygotowanie pikniku finansowo, materialnie.
1. Nabożeństwa czerwcowe – kwadrans przed mszą świętą.
2. Dziękuję za ofiary składane na tacę. Zgodnie z zapwiedzią sprzed tygodnia dziś zbiórka ofiar do puszek przed kościołem na budowę kościoła w Burkina Faso, gdzie misjonarzuje pochodzący z naszej diecezji ks. Marek Głąb.
3. W piątek o godz. 8.30 msza święta na zakończenie roku szkolnego – dla społeczności Szkoły Podstawowej im. Ziemi Kujawskiej w Wilkowicach.
4. We wtorek i czwartek msze święte poza parafią a kancelaria parafialna będzie nieczynna.
5. Dziś po mszy świętej o godz. 11 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii świętej w 2027 r.
Parafianom i gościom życzę w nadchodzącym tygodniu wielu łask.
Szczęść Boże!
